Çelik Konstrüksiyon | Demir Doğrama | İnşaat

Demir Doğrama ve Kaynak

Çayırova Demir Doğrama Kaynak

Çayırova Demir Doğrama Kaynak

Demir Doğrama; yapılmasını istediğiniz çeşitli kaynak işleri nizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda malzemeli veya malzemesiz olarak çelik çatı, korkuluk vb. ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri beraber olarak üretip beğeninize sunarız.

Demir doğrama işleri dolu demir işlenildiği gibi, kutu profil, lama, köşebent gibi demir malzemelerde işlenir. Çelik çatı, ferforje, demir kapı imalatlarında projeye uygun demir işçiliği olması büyük önem arz etmektedir. Sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü sektörü vazgeçilmez kılmaktadır. Firmada, konu ile alakalı makinelerin yeterli ve kaliteli olması üretimin sağlıklı ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Demir doğrama ustası, işinin ehli ve demire hâkim olmalıdır. Günümüzün en yaygın mesleklerden birisi olsa da gerçek ustalarıyla gerçek işin ortaya çıktığı farklı bir meslek alanıdır. Bu meslek, gerçekten ustalık isteyen, demirin nasıl dövüleceği veya nasıl şekil alacağı hakkında en ince detaylara kadar bilen ustalar tarafından yapılması gereken bir meslektir. Mesleğin erbabı olan kişiler genelde çekirdekten yetişmektedir. Çelik konstrüksiyon işlerinde ustasının tecrübesi, bilgi birikimi ve denetlenmesi çok önemlidir. Demir doğrama ustası işin her bölümünde aktif olarak rol oynamalı ve demir aracılığı ile bir sanatı icra edebilmelidir.

Çayırova da Demir Doğrama ve Kaynak İşleri için adresiniz yıldızlar metal yapı..Sizleri de Bekliyoruz.

Çayırova da bulunan firmamızın kuruluş tarihi 2007 dir.Ana iştigal konumuz Metal Yapılar ve Çelik Konstrüksiyon olmakla birlikte, Demir Doğrama, Kaynak, Ferforje, PVC Doğrama ve İnşaat alanlarında hizmet vermekteyiz..

Yıldızlar Metal Yapı İletişim

Özgürlük Mahallesi 242 Sokak No:14
ÇAYIROVA / KOCAELİ
Telefon: 0 532 497 79 89
Telefon: 0546 743 06 60
Telefon: 0(262) 743 95 21
Taks: 0(262) 743 95 21
info@yildizlarmetalyapi.com

           

İnşaat Metal Yapı Lokasyon