Çelik Konstrüksiyon | Demir Doğrama | İnşaat

Ferforje

cayirova-ferforjeFerforjeler hayatımızın birçok alanında bulunmaktadırlar. Bu nedenle ferforjelerin kalitesi ve kullanışlı olması önemlidir. Ferforjelerin dayanıklılıklarının en üst seviyede olması için ferforje demir doğrama işleminin de iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ferforje doğramalarının etkin rol oynadığı alanlar balkon korkulukları, bahçe kapıları ve benzeri alanlarda ferforjelerinizin dayanıklı olması için aralardaki direklerinde sağlam ve uzun ömürlü olması gerekmektedir. Bu açından ferforje demir doğramanın önemi çok fazladır.

 

Modern tasarımlarıyla kullanıldığı pencerelerde, kapı girişlerinde ve diğer alanlarda şık bir tasarım elde etmenizi sağlayan ferforje modelleri güvenlik açısından da sizlere en iyi korumayı sağlayacaktır. Kapı girişlerinde özellikle tercih edilen ferforje güvenlik açısından sağlam yapıları, kaliteli malzeme grupları ve model seçenekleriyle kalitede şıklığı evinize kadar getirecek…

 

Pencerelerde ve demir kapılarda da kullanılan ferforje modelleri pencerelerdeki güvenliği en üst güvenlik ve koruma düzeyine çıkarmaktadır. Ferforje korkuluk tasarımları penceredeki güvenliği en üst düzeye çıkartarak dışarıdan gelen zararlara ve hırsızlık olaylarına karşı da büyük önlem olmaktadır.

Ferforje kapı tasarımları ise dış kapı güvenliğini üst düzeye çıkararak en yeni model tasarımları ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri ile en yeni model seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Güvenliğinizin tek ve kalıcı seçimi olan ferforje kapı uygun fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile sizlere sunulmaktadır.

Çayırova da bulunan firmamızın kuruluş tarihi 2007 dir.Ana iştigal konumuz Metal Yapılar ve Çelik Konstrüksiyon olmakla birlikte, Demir Doğrama, Kaynak, Ferforje, PVC Doğrama ve İnşaat alanlarında hizmet vermekteyiz..

Yıldızlar Metal Yapı İletişim

Özgürlük Mahallesi 242 Sokak No:14
ÇAYIROVA / KOCAELİ
Telefon: 0 532 497 79 89
Telefon: 0546 743 06 60
Telefon: 0(262) 743 95 21
Taks: 0(262) 743 95 21
info@yildizlarmetalyapi.com

           

İnşaat Metal Yapı Lokasyon