Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

  Yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimini yenilikçi şirket kültürüyle temsil eden şirketimiz yapı ve inşaat sektörünün lider şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir. Her daim güvenilir, kaliteli ve sağlam yapılar inşa etme yolunda şirket olarak tüm çalışma prensiplerimizi çevreye duyarlı bir şekilde yürütmeyi amaçlıyoruz. Prestijli projelerde yer alırken tasarımdan imalat ve montaj aşamasına kadar tüm çalışmalarımızı kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas alarak yapıyor ve liderliğimizi korumayı amaçlıyoruz.

  Çevreye ve insana duyarlı, topluma ve ülkeye katkıda bulunan, iş ortakları ve müşterilerine değer katan bir şirket olarak geleceği şekillendirmeye ve yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyoruz. Yer aldığımız projelerde bu amaçla şirket politikalarımız, vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, akılcı ve duyarlı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz.

  Misyonumuz
  Türkiye’de ve Dünya’da yapı sektörünün yenilikçi şirketlerinden biri olarak en değerli ilkemiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözetmek ve kalite standartlarına uygun yapılar inşa etmektir. Çevreye ve insana duyarlı, yenilikçi, katılımcı ekibimiz sayesinde yaşam kalitesini ve refahı artırmayı, mimari ve teknolojideki gelişimleri takip etmeyi ilke ediniyoruz. Kalite ve güvenlik standartlarına uygun yapılar inşa etmek için üst düzey çalışmalar göstermeye, çevreyi güzelleştirmeye çalışıyoruz. Mühendislik ve inşaat yönetimi alanlarına katkıda bulunmaya ve çağdaş teknolojiden yararlanarak yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

  Vizyonumuz
  Çağdaş yaşamın gereklerine uygun, emniyetli, kaliteli, ekonomik ve ihtiyaca cevap veren yapılar inşa etmek ve insanların yaşam alanlarına değer katmaktır. Bu gayeyle sistemli ve prensipli bir şekilde çalışmaya ve yapı sektörüne değer katmaya devam ediyoruz. Yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren lider firmalar arasında yer almaya ve ülkemizi dünya çapında en iyi ve değerli şekilde temsil etmeye gayret ediyoruz. Mühendislik ilkelerine uyarak kaliteli ve emniyetli binalar ve yapılar inşa etmeye, şartname ve gerekliliklere uyarak akılcı ve yenilikçi çözümler sunmaya odaklanıyoruz.

  Kalite Politikamız
  Geleceği şekillendirmek ve yapı sektöründe ülkemize değer katmak için kalite politikamızdan asla taviz vermiyoruz. Bu anlamda gerek şirket politikalarımız doğrultusunda gerek çalışanlarımız eşliğinde her daim güvenilirlik, dürüstlük ilkesiyle hareket ediyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak geleceğe sağlam temeller atmaya, kalite standartlarına ve teknolojiye uygun projeler çıkartmaya özen gösteriyoruz. Teknik şartnamelere, deprem yönetmeliğine, idari ve mevzuat şartlarına uygun bir şekilde çalışıyoruz. Projelendirmeden montaja kadar tüm çalışmalarımızda hassas çalışarak ekonomik, güvenli, çevreye ve insana son derece duyarlı yapılara imza atıyoruz. Sürekli iyileştirme ve yenileştirme ilkesiyle yapı sektörüne yön vermeye odaklanıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine önem vererek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve kalite standartlarına uygun inşalar yapmaya devam ediyoruz. Birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza katkı sağlıyoruz. Aynı şekilde geliştirdiklerimiz, yeniden oluşturduklarımız ve koruduklarımızla toplumumuza değer katmaya çalışıyor ve marka değerimizi korumayı amaçlıyoruz.

  İş Güvenliği Politikamız
  Faaliyet gösterdiğimiz tüm projelerde öncelikli prensibimiz iş sağlığı ve iş güvenliğine dair tüm riskleri analiz etmek ve oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmaktır. Bu amaçla gerek çalışanlarımızın gerek faaliyetlerimizden etkilenebilecek insanların güvenliğini ve sağlığını korumayı ve tehlikeleri ortadan kaldırmayı garanti altına alıyoruz. İş güvenliğini en üst safhada gözeterek çalışanlarımıza gerekli eğitimi ve hassasiyeti vererek yer aldığımız çalışmalarda gerekli tedbirleri ve güvenliği alıyoruz. İş güvenliğini öncelikli çalışanlarımızın ve çevredeki insanların güvenliğini ve sağlığını gözeterek emniyetli bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

  Çevre Politikamız
  Toplumun çevre bilincini geliştirmek ve artırmak için gerek çalışanlarımızın gerek sosyal paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin bilinçlendirilmesini ve teşvik edilmesini sağlıyoruz. Ekolojik dengeye herhangi bir şekilde zarar vermeden yeni nesillere iyi bir gelecek sunmak adına tüm faaliyetlerimizde çevreye duyarlı bir şekilde çalışıyoruz. İmalat ve diğer tüm çalışmalarımızda gerek ürün ömrünü gerek yaşam döngüsünü dikkate alarak doğaya ve çevreye zarar vermeyen, geri dönüşümlü malzemeler kullanıyoruz.

  Çevre politikamız gereğince çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vererek ortak sorumluluk bilinci geliştiriyoruz. Bu gayeyle çevreye duyarlı projelerde etkin rol oynamalarını sağlıyoruz. Yürürlükte yer alan Çevre ve İSG mevzuatlarına uyarak yasal yükümlülükleri yerine getiriyoruz. Aynı şekilde üyesi olduğumuz çeşitli kuruluşların şartlarını gözeterek kalite ve çevre politikamızdan taviz vermeden akılcı ve yenilikçi projelere hayat veriyoruz.