Prefabrik Ofis

  Farklı sektörlerin kullanımı için çok amaçlı ticari ofislerle kurumsal markaların zincir mağazalarına yönelik hızlı kurulumlu prefabrik ofis ve yönetim binaları inşa ediyoruz. Prefabrik yapı modeliyle projeden başlayarak hızlı üretim, demonte özellikle kolay nakliye ve yerinde kullanıma hazır kuruluma sahip prefabrik ofis yapılarımız kurumsal konseptli giyim ve mobilya mağazaları, zincir marketler, yapı marketleri, kargo şubeleri gibi bina ihtiyaçlarında kurumsal yatırımlara bütçe kolaylığı sağlayarak kazandırıyor.

  Prefabrik ofis binalarımız demonte sistemiyle hızlı nakliye ve yerinde kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajı sunar. Uzun ömürlü prefabrik yapılarımızda kullandığımız izolasyon yöntemleriyle dört mevsim iklimlendirme kolaylığı sağlıyoruz. Yapılarımız gerek ısı, su ve ses yalıtımıyla gerekse yangın ve deprem dayanıklılığı ile sizlere kalite standartlarının üzerinde bir konfor sunuyor.

  Şantiye mobilizasyonunda yer alan ofis yapıları ve çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından genellikle kalıcı olarak yaptırılan binalar bu kategoride yer almaktadır. Prefabrike ofis binaların projelendirilme sürecinde ihtiyaçların tespiti için, personel sayısı ve binanın kullanım süresi en önemli kriterler arasındadır.Ofis binalarında, iklim koşullarına uygun teknik özellikler ve ofis içi her türlü konfor koşullarının sağlanması personelin performansı açısından son derece önemlidir.

  Modüler olarak üretilen prefabrike ofis binalarımız için çok çeşitli m2’lerde standart plan alternatiflerimiz yer almaktadır. Buna rağmen, farklı bir müşteri talebi olması durumunda mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadromuz tarafından özel çözümler de sunulmaktadır. Her bina için, kurulacağı yerin iklim özelliklerine uygun kar ve rüzgar yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır. Hazır konseptli modern tarzda çalışma ortamları sunan prefabrik ofis yapılarıyla siz de işinizi yoluna koyun keyfiniz yerine gelsin. Uzun ömürlü yapı sınıfında, gelişmiş teknolojilerle ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik ofis binaları, hızlı üretim ve kısa sürede kurulumuyla günümüzün en çok tercih edilen modern ofis yapıları arasında yer alıyor.

  Prefabrik ofis modeli, özellikle yatırımlarını kısa sürede kara dönüştürmek isteyen iş planlamasını iyi bilen akıllı yatırımcının tercihi. Çünkü, hesabını bilen yatırımcı için onun ilk öncelik ofis yapısı yatırım sermayesini ne kadar sürede geri kazanıp kara dönüştüreceğidir. Bütün yatırımcılar, bu hesabı detaylarıyla değerlendirerek inceler, ayrıntılarıyla maliyet ve dönüşümünü hesaplarlar.

  İhtiyaçlarınızı, isteklerinizi önemsiyor ve geniş bina yelpazemizde sizin için en uygun olanı hayata geçiriyoruz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.